Menu
Your Cart
1000 TL ÜZERİ SİPARİŞE KARGO BEDAVA

Malt - Şerbetçiotu

Ev Biralarında kullanmak üzere en iyi kaliteli maltlar ve şerbetçiotları bu kategoride

Cascade çift amaçlı (hem acılık hem aroma verici) olmakla birlikte daha çok aroma amaçlı kullanılan  Amerika çıkışlı şerbetçiotudur. Orta yoğunlukta ve kendine özgü çiçeksi aromalar, greyfurt ve narenciye notları ile orta karar bir acılık sağlar.Amerikan Pale Ale, IPA, Blonde Ale, Amber A..
160,00TL
Vergiler Hariç:158,42TL
Magnum biraya çok temiz ve berrak bir acılık ve hafif aroma veren şerbetçi otudur. içerdiği %13 - %15 arasında Alfa Asit sayesinde bir çok bira tipi için kullanılabilir.Menşei : Almanya / Çek Cumhuriyeti..
100,00TL
Vergiler Hariç:99,01TL
Alman şerbetçi otu, hafif bir aromayla, hafif meyveli ve baharatlı, çiçek ve samansı. Herhangi bir Alman birasındaki aroma ve lezzet için idealdir ayrıca diğer Avrupa bira stillerinde, Belçika biralarında, Ale ve Lager olarak kullanım için de uygundur. Menşei:Almanya..
130,00TL
Vergiler Hariç:128,71TL
Saaz Avrupa kökenli kadim bir şerbetçiotu olup Pilsner ve Lager tarz reçetelerin ana şerbetçiotudur. Aroma verme amacıyla kullanılır. Son derece dengeli, kibar,  çiçeksi, baharat ve bitkisel notlar ile narenciye aromaları verir.  Geleneksel kıta Avrupası Lager, Pilsner, Belçika Ale..
160,00TL
Vergiler Hariç:158,42TL
Simcoe çift amaçlı (hem acılık hem aroma verici) kullanılan çok popüler Amerikan şerbetçiotudur. Çamsı, topraksı, narenciye ve tropikal meyvemsi notlar verirken aroma profili benzersiz ve kompleks olarak tanımlanır. Yumuşak bir acılık verir. IPA, Double IPA, Red Ale, Amber Ale, Amerikan ve Be..
200,00TL
Vergiler Hariç:198,02TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Whatsapp
Mayaland
Destek
Ürünlerimiz - Siparişlerinizle ilgili her konuyu sorabilirsiniz.Çalışma saatlerimiz mesai günleri 10-19 saatleri arasındadırGörüşmeyi başlatmak için online operatörümüze tıklayın.